System
Barbepil

PIERWSZY NA ŚWIECIE KOMPLEKSOWY SYSTEM USUWANIA WOSKIEM WŁOSÓW Z NOSA, USZU I KARKU

Logo Barbepil

Koncepcja Barbepil to kompleksowe podejście do tak istotnego elementu męskiej pielęgnacji, jak depilacja owłosienia w obrębie twarzy. Projekt opracowany został z uwzględnieniem najwyższych standardów, aby wygląd mężczyzny po wizycie w salonie był naprawdę perfekcyjny. Męska depilacja to zadanie wymagające odpowiednich produktów oraz specjalistycznej techniki.

Wszystkie te aspekty zawarte są w koncepcji Barbepil, która opiera się na wielu etapach zabiegu, od przygotowania skóry, poprzez usuwanie owłosienia i pielęgnację po zabiegu. Barbepil to także profesjonalne szkolenie dla fryzjerów i barberów z zakresu technicznych umiejętności depilacji poszczególnych części twarzy oraz znajomości produktów do zabiegu.

Dla kogo?

Barbepil to koncepcja dla fryzjerów męskich i barberów, chcących kompleksowo dbać o swoich klientów. Jest to progres w dziedzinie usuwania zbędnego owłosienia, wznoszący tę usługę na dużo wyższy poziom. To czystość i higiena pracy, oszczędność czasu i ostatecznie zysk dla salonu.

Każdy fachowiec wprowadzając kolejny zabieg czy produkt do swojego portfolio, ma na uwadze korzyści wynikające z jego unikatowości, skuteczności i opłacalności. W koncepcie Barbepil ujęte są wszystkie te aspekty. Profesjonalista otrzymuje zarówno produkty, jak i fachową wiedzę, dzięki czemu jest w pełni przygotowany do obsługi klientów i pomnażania zysków

Korzyści dla salonu

Dzięki wprowadzeniu do menu usługi depilacyjnej, klienci mogą korzystać z pełnego zakresu pielęgnacji w jednym miejscu, jednocześnie będąc w rękach ulubionego fachowca. Sam zabieg depilacji uszu, nosa, karku, brwi czy kości policzkowych, to zaledwie 5 do 10 minut dodatkowej pracy, przy jednoczesnym dużym zysku z wykonanej usługi.

Rozszerzenie usług o popularny na świecie zabieg depilacji męskiej

Niewielka inwestycja na start, niskie koszty uzupełniających produktów

Kompleksowe szkolenie online lub stacjonarne

Łatwość wykonania – nie wymaga doświadczenia w depilacji

Skuteczne i atrakcyjne produkty do odsprzedaży domowej

Współpraca z marką Depileve, światowym liderem w dystrybucji wosków do depilacji

Korzyści dla klientów

Estetyczny, długotrwały efekt – bez włosów do 30 dni

Szybki (do 15 minut), prosty i higieniczny zabieg

Usuwa nawet najtwardsze włosy

Spowolnienie odrostu włosów o 50 %

Bez podrażnień, nawet dla wrażliwej skóry

Alternatywa dla golenia, pęsety czy trymera

Step – by – step

4 proste kroki

STEP 1: PREP

Przygotowanie skóry przez zabiegiem.

STEP 2: WAX

Depilacja – usuwanie włosów.

STEP 3: CALM

Łagodzenie skóry.

STEP 4: PROTECT

Pielęgnacja po zabiegu.

Produkty

PODGRZEWACZ BARBEPIL
400g i 800g

• Krótki czas topnienia wosku: 15 min.
• Regulowany termostat
• Światełko wskazujące na funkcjonowanie termostatu
• Antypoślizgowa podkładka
• Łatwy w utrzymaniu czystości

Zobacz w sklepie

Barbepil Wosk Film Wax 400g

Wosk stworzony z myślą o męskiej depilacji. Bezpaskowa forma sprawia ze depilacja jest maksymalnie skuteczna i bezbolesna. Formuła bio-based gwarantuje w pełni naturalny i organiczny skład. Zawiera sproszkowany węgiel -aktywny znany ze swoich właściwości oczyszczających, kwas salicylowy działający przeciwzapalnie i dezynfekująco.

Zobacz w sklepie

Barbepil Wosk Film Wax granulki 500g

Wosk stworzony z myślą o męskiej depilacji. Bezpaskowa forma sprawia ze depilacja jest maksymalnie skuteczna i bezbolesna. Formuła bio-based gwarantuje w pełni naturalny i organiczny skład. Zawiera sproszkowany węgiel -aktywny znany ze swoich właściwości oczyszczających, kwas salicylowy działający przeciwzapalnie i dezynfekująco.

Zobacz w sklepie

Barbepil Foliclear 125ml

Serum o szerokim działaniu. Łagodzi i działa przeciwzapalnie po zabiegu depilacji. Zapobiega wrastaniu włosów oraz zapaleniu bakteryjnemu mieszków włosowych.

Zobacz w sklepie

Barbepil Folibeard 75ml

Jedyny w swoim rodzaju produkt do pielęgnacji brody. Formuła zawierająca kwas salicylowy zapobiega i leczy wrastające włosy, a także infekcje i stany zapalne mieszków włosowych. Specjalnie stworzone opakowanie ułatwia aplikacje i zapobiega wysychaniu produktu.

Zobacz w sklepie

Barbepil Folisan MAN 10ml

Rozwiąż problem wrastających włosów. Zastosuj Folisan Man w kuracji domowej i ciesz się nieskazitelną skórą pozbawioną wyprysków i wrastających włosków. Formuła z kwasem salicylowym zapobiega i leczy wrastające włosy, a także infekcje i stany zapalne mieszków włosowych. Dozownik kulkowy umożliwia ukierunkowaną, bezproblemową aplikację. Stosuj punktowo w miejsce zmienione a szybko zobaczysz efekt.

Zobacz w sklepie

Barbepil Skin Prep spray 220ml

Preparat w sprayu przygotowujący do zabiegu depilacji. Oczyszcza i dezynfekuje skórę. Sprawia że wosk lepiej przywiera do włosa przez co depilacja jest maksymalnie skuteczna. Zawiera mentol który działa odświeżająco oraz olejek rycynowy który przyspiesza gojenie i nawilża

Zobacz w sklepie

Barbepil Skin Protect SPF15 125ml

Kojąca, nawilżająca emulsja ze składnikami łagodzącymi. Urzeka lekką konsystencją i delikatnym męskim zapachem. Wzbogacona o filtry przeciwsłoneczne zapewnia ochronę przed promieniowaniem słonecznym, chroniąc przed uszkodzeniami, które mogą być nimi spowodowane. Zmniejsza ryzyko przebarwień po woskowaniu lub goleniu.

Zobacz w sklepie

Pakiet
BARBEPIL

Zakup pakietu gwarantuje kompletne i kompleksowe zabiegi przez długi czas, bez konieczności ich częstego uzupełniania. Produkty są bardzo ekonomiczne, a zużycie materiału jest minimalne. Opcją generowania dodatkowego zysku jest sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji domowej. Cała linia produktowa dostosowana jest do potrzeb męskiej skóry i mocnego zarostu. W pakiecie znajdą się też wszystkie niezbędne akcesoria.