Woski do depilacji

W ofercie Depileve znajdziesz szeroki asortyment profesjonalnych wosków,do depilacji każdej okolicy ciała. Oferujemy wybór wosków do techniki paskowej jak i bezpaskowej

Depilacja bezpaskowa jest wykonywana bez użycia pasków fizelinowych. W tej technice pracujemy wyłącznie samym woskiem, który po zastygnięciu w całości usuwamy z powierzchni skóry.

Technika bezpaskowa jest rekomendowana do depilacji okolic najbardziej wrażliwych i trudnodostępnych. Dzięki tej metodzie możliwa jest dokładna depilacja przy zachowaniu maksymalnego komfortu.

Depileve jako ekspert w dziedzinie depilacji posiada w swojej ofercie szeroki asortyment wosków do depilacji bezpaskowej.

FILM WAX

Film Wax jest woskiem nowej generacji, łączącym zalety wosków twardych i miękkich. Pozwala wykonać precyzyjną i komfortową depilację całego ciała. Film Wax zachowuje plastyczność nawet po zastygnięciu, co znacznie ułatwia wykonanie zabiegu i zwiększa jego komfort. stosowany w temp. 40 °C, dzięki czemu skóra rozgrzewa się, rozszerzając ujścia mieszków włosowych, co pozwala na skuteczne usunięcie całego włosa.

Temp. topnienia 50 °C

Temp. stosowania 40-42 °C

WOSK TWARDY

Wosk twardy jest przeznaczony do depilacji niewielkich obszarów ciała. Jest to wosk do precyzyjnej depilacji bezpaskowej. Doskonale usuwa zarówno trudne owłosienie, zarówno delikatny meszek (występujący na twarzy) jak i mocne włosy z obszarów bikini i pach. Wosk tradycyjny możemy połączyć z oliwką przed depilacją w celu osiągnięcia najlepszych efektów. Stworzone z bio-żywicy z odnawialnych źródeł, zawierają dodatek wosków pszczelich oraz składniki pielęgnacyjne: masło karite, azulen, aloes.

Temp. topnienia 50 °C

Temp. stosowania 40-42 °C

Depilacja paskowa jest klasyczną metodą likwidacji zbędnego owłosienia. Technikę tą stosujemy do depilacji dużych powierzchni ciała, w szczególności nóg, rąk, pleców i torsu.

Depilacja paskowa charakteryzuje się łatwą techniką wykonania. Warunkiem profesjonalnej depilacji jest praca na najwyższej jakości materiałach.

W ofercie Depileve znajduje się szeroki wachlarz różnych rodzajów wosków do depilacji paskowej, które charakteryzują się najwyższą jakością, wydajnością i precyzją w usuwaniu zbędnego owłosienia.

WOSKI NG ROLL-ON

Woski miękkie Nowej Generacji w aplikatorach roll-on stworzone z wyselekcjonowanej mieszanki pochodnych żywic naturalnych, skutecznie usuwają owłosienie, bez ryzyka zerwania naskórka nie pozostawiając resztek wosku na skórze. Wosk NG ma optymalną przyczepność. Rolka z woskiem miękkim NG jest kompatybilna z podgrzewaczem Duo Universal i Mono Universal oraz ze wszystkimi preparatami pielęgnacyjnymi Depileve przed i po woskowaniu.

Temp. topnienia 80 °C

Temp. stosowania 38 °C

WOSKI KLASYCZNE ROLL-ON

Woski miękkie w aplikatorze roll-on, stworzone z wysokiej jakości żywicy naturalnej wykazujące się optymalną lepkością oraz skutecznością depilacji. Rolka jest kompatybilna z podgrzewaczem Duo Universal i Mono Universal oraz ze wszystkimi preparatami pielęgnacyjnymi Depileve przed i po woskowaniu.

Temp. topnienia 80 °C

Temp. stosowania 38 °C

WOSK MIĘKKI W PUSZCE

Woski miękkie posiadają półpłynną konsystencję i charakteryzują się dużą lepkością. Stworzone są do depilacji paskowej. Optymalna przyczepność dopasowana do potrzeb eliminuje ryzyko uszkodzenia naskórka. Dostępne w puszkach 400 g i 800 g.

Temp. topnienia 80 °C

Temp. stosowania 38 °C