Światowy lider
depilacji woskiem

Marka Depileve pochodząca z Hiszpanii obchodzi w tym roku rocznicę, na rynku światowym dostępna jest od 50 lat. Jest liderem w zakresie produkcji wosków do depilacji. Produkty tej marki dostępne są w ponad 120 krajach na świecie.
Depileve do produkcji wosków używa bio-żywicy z odnawialnych źródeł i jako pierwsza firma na świecie, wytwarza je w procesie pasteryzacji. Produkty nie są testowane na zwierzętach, wzbogacane o składniki najwyższej jakości. Gwarantuje to najlepszą jakość wosków. Producent wspiera zrównoważenie środowiskowe.
Depileve to kobieca marka, ponad dwie trzecie pracowników firmy stanowią kobiety.

innowacyjność

Dlaczego
Depileve?

Depileve jako pierwsza marka na świecie wprowadziła:
• 1972r wosk do depilacji paskowej
• 1978r wosk w aplikatorze roll-on
• 2003r -wosk Film Wax
• 2020- linie produktów i wosków barberskich Barbepil

Kompleksowa oferta

W ofercie Depileve znajdziemy odpowiedź na każdą potrzebę z zakresu depilacji woskiem oraz profesjonalne szkolenia od podstaw do poziomu eksperta.

Wydajność

Technika pracy Depileve pozwoli Ci zoptymalizować czas wykonywania zabiegu, oraz zmniejszyć zużycie materiału podnosząc rentowność usługi jaką jest depilacja.

Jakość

Depileve posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 22716 (GMP - Good Manufacturing Practice), spełniając wymagania UE i produkując tylko przy najwyższych standardach.

Skuteczność

Zawartość do 70% żywicy z najlepszego gatunku sosny rosnącej na własnych plantacjach w Brazylii pozwala na optymalną temperaturę aplikacji wosków i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (od 0,5 mm).

Depilève jest przekonany, że kompletny profesjonalny system do depilacji musi zapewniać szeroką gamę kosmetyków przed i po depilacji, które chronią i pielęgnują skórę, aby po depilacji odsłonić całe jej piękno.

Dlatego oferujemy szeroką gamę wosków i zabiegów, które dostosowują się do każdego rodzaju włosów, do wszystkich warunków skóry i do wszystkich obszarów.

Depilève używa tylko najlepszych składników do produkcji swoich wosków, parafin, kremów i zabiegów. Jedną z charakterystycznych cech naszych wosków jest rygorystyczny dobór żywic, wybranych ze względu na ich wspaniałe właściwości przyczepności, koloru i niezmienności.

komfort i prestiż

Współpraca z Depilève

Współpraca z Depilève jest synonimem prestiżu, sukcesu i jakości. Produkty z logo Depileve są znane i poszukiwane przez coraz większą liczbę klientów. Wiedzą, że dzięki woskom, kosmetykom i ekskluzywnemu systemowi pracy Depilève będą cieszyć się zabiegami na najwyższym poziomie, dostosowanymi do ich skóry i rodzaju włosów. Sprostaj wymaganiom klientów z marką Depileve