Nowości

Marka Depileve jest największym producentem wosków na świecie i stale się rozwija. Nieustannie prowadzone badania pozwalają wdrażać do oferty nowe zabiegi i produkty do depilacji.
Zobacz najnowsze produkty!

Zabieg FOLIFREE

Przełomowe rozwiązanie do usuwania włosów, które nie opiera się na technologii laserowej. Ten naturalny i rewolucyjny system zapewnia doskonałe, trwałe rezultaty porównywalne z laserem bez żadnych związanych z tym ograniczeń. Zabieg Folifree jest przeznaczony do stosowania po woskowaniu, paście cukrowej, nitkowaniu lub pęsecie. Folifree powstał przy użyciu naturalnych ziół, tworząc mechanizm, który celuje w nową komórkę włosową u podstawy pustego mieszka włosowego zapobiegając duplikacji komórek. Mieszki włosowe stają się nieaktywne w ciągu 6 godzin. Zabieg jest trwały i może zredukować owłosienie nawet o 85%.

Brasilia Film Wax

Depileve powraca do początków depilacji w Brazylii, wzbogaca wosk o naturalne amazońskie składniki. Olej Buruti, znany ze swoich niesamowitych właściwości zwiększających elastyczność skóry, łagodzących i neutralizujących wolne rodniki. Brasilia Film Wax skomponowany jest z biożywicy roślinnej i czystego wosku pszczelego, który nadaje wyjątkową elastyczność, umożliwiając rozprowadzenie go na dużych obszarach ciała, a następnie usunięcie za jednym razem. Ta innowacyjna amazońska metoda depilacji oferuje szybki i skuteczny system depilacji, który usprawnia obsługę, optymalizując liczbę wykonywanych zabiegów, a ponadto jest znacznie bardziej higieniczny.

Waxceutical DNA

Ten krystaliczny (bez kalafonii) wosk to innowacyjna formuła, która pozwala jednocześnie odmłodzić skórę i delikatnie usunąć owłosienie. Zawiera składniki aktywne, które dbają o dojrzewającą skórę i pomagają przywrócić jej młodość. Wosk zmienia kolor, gdy jest gotowy do usunięcia! Ten wosk jest specjalnie opracowany dla skóry z nietolerancją kalafonii. Nadaje się do wszystkich rodzajów włosów i obszarów.

Waxceutical Soft & Bright Roll-On

Niesamowita kremowa konsystencja z inhibitorami enzymów melaniny zapewnia równomierną i promienną skórę bez podrażnień po zabiegu. Ten wosk jest specjalnie opracowany dla większych obszarów ciała, takich jak ramiona, nogi i plecy. Idealny dla skóry wrażliwej i z przebarwieniami. Nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, od krótkich, gęstych po dłuższe i bardziej miękkie.

Waxceutical Soft & Bright Granulki

Kremowy wosk, opracowany na bazie żywicy BIO i wzbogacony alfa-arbutyną i morwą białą, zapewnia skuteczną depilację nawet najbardziej wrażliwej skóry, jednocześnie niwelując ciemne plamy i przebarwienia. Idealny dla wszystkich rodzajów skóry i obszarów, nawet wrażliwej skóry i najtwardszych włosów. Idealny do miejsc z przebarwieniami.

Waxceutical
O2 Bubble Mask

Depileve opracował ekskluzywne koncepcje pielęgnacji skóry w ramach unikalnych protokołów Waxceutical. Te wysokowydajne, przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów kosmetyki zapewniają niezapomniany zabieg w salonie i przynoszą długotrwałe korzyści dla skóry.
Oczyszczająca i odświeżająca maska bąbelkowa, która dotlenia, poprawiając kondycję i zdrowie skóry.

Waxceutical Glycopeel peeling

Peeling do skóry z kwasami AHA, aby rozjaśnić, wygładzić i wspomóc regenerację komórek. Najlepszy efekt uzyskasz na szorstkiej i nierównej skórze!