Oferta szkoleniowa

Depileve zapewnia nie tylko najlepszej jakości produkty, ale również profesjonalne wsparcie w zdobywaniu wiedzy merytorycznej i praktycznych umiejętności.

WAXING ACADEMY

To wyjątkowy, autorski system szkoleń dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów. Zajęcia prowadzone są przez kadrę doświadczonych ekspertów w dziedzinie depilacji.

Czas szkolenia: 4-6 godzin
Liczba uczestników: maximum 6 osób

Każdy uczestnik po zakończeniu szkolenia otrzymuje skrypt i certyfikat Waxing Academy.

TEMATYKA SZKOLEŃ

I STOPIEŃ

Poziom podstawowy – depilacja paskowa
Innowacyjny system depilacji woskiem stworzony, by wyróżnić Cię spośród konkurencji i wynieść na sam szczyt w Twoim zawodzie. Poznasz zaawansowane techniki usuwania owłosienia, które ułatwią Ci pracę, czyniąc depilację szybką, łatwą i mniej bolesną dla klienta. Podwyższysz swoje kwalifikacje i nauczysz się depilować niektóre partie ciała w tempie ekspresowym.

 

II STOPIEŃ

Poziom zaawansowany – depilacja bezpaskowa
Depilacja bezpaskowa to wygodna, higieniczna i skuteczna metoda depilacji woskiem. Umiejętne posługiwanie się tą metodą pozwala na wykonanie profesjonalnej i komfortowej depilacji depikatnych partii ciała takich jak np. twarz, pachy. Na szkoleniu dla zaawansowanych poznasz tajniki profesjonalnej depilacji metodą bezpaskową.

 

III STOPIEŃ

Poziom ekspert – depilacja intymna
Na tym szkoleniu dowiesz się jak w bezpieczny i skuteczny sposób wykonywać depilację miejsc intymnych kobiet i mężczyzn: częściową i całkowitą. Dowiesz się, które woski są najlepsze do tego typu zabiegów, poznasz techniki depilacji, które sprawią, że zabieg będzie bardziej komfortowy, precyzyjny i profesjonalny.

 

IV STOPIEŃ

Poziom premium – zabieg Cerazyme
Czy wiesz, ze depilacja woskiem może być jednocześnie doskonałym zabiegiem odmładzającym? Na szkoleniu poznasz najnowocześniejszą metodę w branży depilacyjnej. Podwyższysz poziom usług, oferując swoim klientom zabieg CERAZYME – efektywną, bezbolesną i długotrwałą depilację woskiem, połączoną z zabiegiem pielęgnacyjnym.

 

Kadra szkoleniowa:

Magdalena Nagajek – koordynator, szkoleniowiec, tel. 516 025 722
Katarzyna Nalewajko – szkoleniowiec, tel. 882 542 014