Depilacja bezpaskowa

Depilacja bezpaskowa jest wykonywana bez użycia pasków fizelinowych. W tej technice pracujemy wyłącznie samym woskiem, który po zastygnięciu w całości usuwamy z powierzchni skóry. Technika bezpaskowa jest rekomendowana do depilacji okolic najbardziej wrażliwych i trudnodostępnych. Dzięki tej metodzie możliwa jest dokładna depilacja przy zachowaniu maksymalnego komfortu. Depileve jako ekspert w dziedzinie depilacji posiada w swojej ofercie szeroki asortyment wosków do depilacji bezpaskowej.

Depilacja paskowa

Depilacja paskowa jest klasyczną metodą likwidacji zbędnego owłosienia. Technikę tą stosujemy do depilacji ciała a w szczególności nóg, rąk, pleców i torsu. Paskowa depilacja charakteryzuje się sprawnym i dokładnym wykonaniem. Warunkiem profesjonalnego wykonania tej depilacji jest praca na najwyższej jakości materiałach. W ofercie Depileve znajduje się szeroki wachlarz różnych rodzajów wosków do depilacji paskowej, które charakteryzuje najwyższa jakość, wydajność i precyzyjne usuwanie owłosienia. Są wśród nich woski klasyczne, NG i woski w puszkach. Ponadto optymalna lepkość wosków sprawia, że podrażnienie po depilacji jest niewielkie, a praca jest czystą przyjemnością.

Film WAX

Wosk o unikalnej, plastycznej formule, przeznaczony do depilacji metodą bezpaskową. Depilacja Film Waxem jest precyzyjna i pozwala oszczędzić czas w gabinecie, a niska temperatura wosku korzystnie wpływa na doznania podczas depilacji. Efektywnie usuwa krótkie i grube włoski.

Poznaj nasze produkty

Smart WAX

Wosk przeznaczony do depilacji niewielkich obszarów ciała metodą bezpaskową, stanowi wyjątkowo precyzyjne rozwiązanie depilacyjne do zadań specjalnych. Znakomicie się sprawdza w połączeniu z oliwką, która zabezpiecza naskórek przed uszkodzeniami oraz niweluje nieprzyjemne doznanie podczas zabiegu depilacji.

Poznaj nasze produkty

Wosk miękki w puszce

Wosk przeznaczony do depilacji paskowej, pozwala na błyskawiczne usuwanie owłosienia z dużych partii ciała. Stosowany do depilacji kończyn, pleców i torsu. Optymalna lepkość wosków sprawia, że podrażnienie po depilacji jest niewielkie, a praca przyjemna i czysta.

Poznaj nasze produkty

Wosk miękki ROLL-ON

Woski miękkie w aplikatorach roll-on stworzone z wysokiej jakości żywicy naturalnej, lub w przypadku wosków Nowej Generacji (NG) mieszanki żywic syntetycznych i naturalnych. Skutecznie usuwają owłosienie, bez ryzyka zerwania naskórka nie pozostawiając resztek wosku na skórze.

Poznaj nasze produkty