Światowy lider depilacji woskiem

Depileve to marka o ugruntowanej pozycji obecna na światowym rynku od ponad 40 lat. Jej główna siedziba znajduje się w Madrycie, gdzie mieści się centrum dystrybucyjne o wielkości 7 000 m2 oraz zakład produkcyjny liczący 5 000 m2. Depileve posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 22716 (GMP- Good Manufacturing Practice), spełniając wymagania UE i produkując tylko przy najwyższych standardach.

Depileve jest największym producentem wosku na świecie (w 2017 r. produkcja wosku osiągnęła 5 500 000 kg) i liderem w branży depilacji cieszącym się zaufaniem ponad 2 milionów profesjonalistów z ponad 100 krajów całego świata.

Produkty Depileve podnoszą prestiż gabinetu i zapewniają gwarancję profesjonalnej obsługi klientów.

DLACZEGO DEPILEVE?

KOMPLEKSOWA OFERTA

W ofercie Depileve znajdziemy odpowiedź na każdą potrzebę rynku z zakresu depilacji:

  • woski do depilacji wszystkich obszarów ciała,
  • kosmetyki aktywne pielęgnujące skórę przed i po depilacji, które również poprawiają skuteczność zabiegu,
  • duży wybór akcesoriów,
  • podgrzewacze i urządzenia z najwyższej jakości tworzywa,
  • zestawy parafinowe do zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp

WYDAJNOŚĆ MIARĄ KORZYŚCI

Metodologia Depileve pozwoli Ci zoptymalizować czas wykonywania zabiegu, podnosząc rentowność usługi jaką jest depilacja.
Przy aplikacji wosku roll-on uzyskujemy o 2/3 cieńszą warstwę w porównaniu do wosków innych marek. Niskie koszty zużycia powodują, że zabiegi Depileve są nie tylko najlepsze ale i najbardziej opłacalne.

 

INNOWACYJNOŚĆ

Depileve jako pierwsza firma na świecie wprowadziła:

  • wosk do depilacji paskowej
  • wosk w aplikatorze roll-on
  • wosk Film Wax 3 Generacji
  • Cerazyme jako zabieg łączący depilację z pielęgnacją

 

 

 

JAKOŚĆ DOWODEM SKUTECZNOŚCI, CHARAKTERYSTYKA WOSKÓW

Woski Depileve w odróżnieniu od innych wosków obecnych na rynku, mają w swoim składzie 70% żywicy z najlepszego gatunku sosny. Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (już od 0,5 mm). Dodatek wyciągów roślinnych takich jak azulen, lawenda, aloes, masło karite, oliwa z oliwek i innych cennych składników powoduje, że depilację można dopasować indywidualnie do potrzeb nawet najbardziej delikatnej i wrażliwej skóry. Skład wosków Depileve gwarantuje optymalną lepkość i doskonałą przyczepność.