Folisan – stop stanom zapalnym!

 

Produkt zapobiegający wrastaniu włosów oraz eliminujący efekty wszelkich zmian okołomieszkowych wywołanych ich wrastaniem. Jedyny taki produkt kosmetyczny na bazie kwasu salicylowego. Eliminuje niedoskonałości powstałe po depilacji woskiem, a także po goleniu. Należy go stosować zawsze wtedy, gdy po zabiegu na skórze powstają niechciane krostki czy ropne zapalenie mieszków. Produkt działa przeciwzapalnie i złuszczająco. Wycisza stany zapalne i stopniowo usuwa pozostałości po nim, w tym przebarwienia i suchą skórę. Sprawia, że wrastający włos wydobywa się na powierzchnię skóry. 

Opakowanie: 10 ml x 6

Folisan w wersji roll-on przeznaczony jest do użytku domowego. Powinien być stosowany wyłącznie przez jedną osobę, aby uniknąć ryzyka przeniesienia ewentualnych bakterii na inną skórę. Wygodna kulka na końcu fiolki pomaga w precyzyjnej, punktowej aplikacji. Produkt ma konsystencję lekkiego żelu, dlatego nie spływa ze skóry i działa na nią przez dłuższy czas. Produkt wspaniale sprawdza się u mężczyzn, którzy często miewają stany zapalne po regularnym goleniu maszynką. Może być także stosowany na chwilowe zmiany bakteryjne i wyprysk , w celu ich zdezynfekowania i wysuszenia.

Duże opakowanie produktu Folisan przeznaczone jest do użytku gabinetowego, ale także domowego. Mężczyźni mogą nakładać produkt zaraz po goleniu w celach dezynfekująco-zapobiegawczych. Produkt można nakładać całościowo na twarz, pachy, bikini.

Stosowanie
Należy stosować w chwili pojawienia się pierwszych grudek czy oznak wrastania włosa. Stosujemy punktowo, mocno dociskając rolką do skóry. Nie zmywamy. Stosujemy od 2 do 3 razy dziennie, aż do uzyskania pożądanego efektu złagodzenia i złuszczenia.

Skład
Kwas salicylowy, ma właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne, przeciwzapalne, antyseptyczne i złuszczające. Jest rozpuszczalny w alkoholu, który jest także składową folisanu.