System barbepil

Koncepcja Barbepil to kompleksowe podejście do tak istotnego elementu męskiej pielęgnacji, jak depilacja owłosienia w obrębie twarzy. Projekt opracowany został z uwzględnieniem najwyższych standardów, aby wygląd mężczyzny po wizycie w salonie był naprawdę perfekcyjny. Męska depilacja to zadanie wymagające odpowiednich produktów oraz specjalistycznej techniki.

Wszystkie te aspekty zawarte są w koncepcji Barbepil, która opiera się na wielu etapach zabiegu, od przygotowania skóry, poprzez usuwanie owłosienia i pielęgnację po zabiegu. Barbepil to także profesjonalne szkolenie dla fryzjerów i barberów z zakresu technicznych umiejętności depilacji poszczególnych części twarzy oraz znajomości produktów do zabiegu.

Dla kogo

Barbepil to koncepcja dla fryzjerów męskich i barberów, chcących kompleksowo dbać o swoich klientów. Jest to progres w dziedzinie usuwania zbędnego owłosienia, wznoszący tę usługę na dużo wyższy poziom. To czystość i higiena pracy, oszczędność czasu i ostatecznie zysk dla salonu.

Każdy fachowiec wprowadzając kolejny zabieg czy produkt do swojego portfolio, ma na uwadze korzyści wynikające z jego unikatowości, skuteczności i opłacalności. W koncepcie Barbepil ujęte są wszystkie te aspekty. Profesjonalista otrzymuje zarówno produkty, jak i fachową wiedzę, dzięki czemu jest w pełni przygotowany do obsługi klientów i pomnażania zysków

Korzyści dla salonu

Dzięki wprowadzeniu do menu usługi depilacyjnej, klienci mogą korzystać z pełnego zakresu pielęgnacji w jednym miejscu, jednocześnie będąc w rękach ulubionego fachowca. Sam zabieg depilacji uszu, nosa, karku, brwi czy kości policzkowych, to zaledwie 5 do 10 minut dodatkowej pracy, przy jednoczesnym dużym zysku z wykonanej usługi.
• rozszerzenie usług o popularny na świecie zabieg depilacji męskiej,
• niewielka inwestycja na start, niskie koszty uzupełniających produktów,
kompleksowe szkolenie online lub stacjonarne,
• łatwość wykonania – nie wymaga doświadczenia w depilacji,
• skuteczne i atrakcyjne produkty do odsprzedaży domowej,
• współpraca z marką Depileve, światowym liderem w dystrybucji wosków do depilacji.
 

Korzyści dla klientów

estetyczny, długotrwały efekt – bez włosów do 30 dni
szybki (do 15 minut), prosty i higieniczny zabieg,
usuwa nawet najtwardsze włosy,

  —

spowolnienie odrostu włosów o 50 %,
bez podrażnień, nawet dla wrażliwej skóry,
alternatywa dla golenia, pęsety czy trymera

Step – by – step 4 proste kroki

STEP 1

Przygotowanie skóry przez zabiegiem

STEP 2

Depilacja – usuwanie włosów

STEP 3

Łagodzenie skóry

STEP 4

Pielęgnacja po zabiegu

Produkty

PODGRZEWACZ

Podgrzewacz do puszek o pojemności 400 g. Piękna czarna, matowa obudowa idealnie wpasuje się do każdego gabinetu męskiej pielęgnacji. Pod nowym wyglądem w środku kryje się ten sam niezawodny mechanizm.

BARBEPIL WAX

Zawiera sproszkowany węgiel aktywny znany z właściwości oczyszczających, kwas salicylowy działający przeciwzapalnie i dezynfekująco. Formuła bio-based gwarantuje w pełni naturalny i organiczny skład.

BARBEPIL WAX

Zawiera sproszkowany węgiel aktywny znany z właściwości oczyszczających, kwas salicylowy działający przeciwzapalnie i dezynfekująco. Formuła bio-based gwarantuje w pełni naturalny i organiczny skład.

SKIN PREP

Preparat w sprayu przygotowujący do depilacji. Oczyszcza i dezynfekuje skórę. Sprawia, że wosk lepiej przywiera do włosa. Zawiera mentol, który działa odświeżająco oraz olejek rycynowy, który przyspiesza gojenie i nawilża

FOLICLEAR

Wielozadaniowe serum odpowiada w pełni na potrzeby męskiej skóry. Idealnie sprawdza się po depilacji woskiem jak i maszynką. Posiada lekką, odświeżającą, przyjemną w użyciu konsystencję. Szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy. Pozostawia skórę wyciszoną i zadbaną.

SKIN PROTECT SPF 15

Nawilżająca emulsja ze składnikami łagodzącymi. Urzeka lekką konsystencją i delikatnym zapachem. Wzbogacona o filtry przeciwsłoneczne zapewnia ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Zmniejsza ryzyko przebarwień po woskowaniu lub goleniu.

FOLISAN MAN

Formuła z kwasem salicylowym zapobiega i leczy wrastające włosy, a także infekcje i stany zapalne mieszków włosowych. Dozownik kulkowy umożliwia bezproblemową aplikację. Stosuj punktowo w miejsce zmienione. Produkt zalecany po każdej metodzie usuwania włosów.

FOLIBEARD

Jedyny w swoim rodzaju produkt do pielęgnacji brody. Wskazany do użytku domowego po depilacji i goleniu. Formuła zawierająca kwas salicylowy zapobiega i leczy wrastające włosy, a także infekcje i stany zapalne mieszków włosowych.

Pakiet Barbepil

Zakup pakietu gwarantuje kompletne i kompleksowe zabiegi przez długi czas, bez konieczności ich częstego uzupełniania. Produkty są bardzo ekonomiczne, a zużycie materiału jest minimalne. Opcją generowania dodatkowego zysku jest sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji domowej. Cała linia produktowa dostosowana jest do potrzeb męskiej skóry
i mocnego zarostu. W pakiecie znajdą się też wszystkie niezbędne akcesoria
.

•ołówek do twarzy/zarostu                          •torba
•pęseta                                                             •peleryna dla klienta
•pierścienie ochronne do podgrzewacza   •zestaw szpatułek drewnianych
•preparat do czyszczenia podgrzewacza  • lusterko
•plastikowe szpatułki do nosa i uszu

Profesjonalne szkolenie

Strefy twarzy są delikatne, owłosienie mocne. Aplikowanie wosku na małe powierzchnie jak uszy czy nos, wymaga umiejętności. Biorąc pod uwagę wrażliwość mężczyzn, usługa powinna być wykonywana szybko i sprawnie.
Szkolenie zawiera:
• wiedzę techniczną i merytoryczną,
• wskazania i przeciwwskazania,
• specjalistyczne triki, nadawanie tempa i płynności pracy,
• omówienie składów, działania i sposobu zastosowania kosmetyków.

Szkolenie Barbepil przygotuje fryzjera/barbera do pewnej i płynnej pracy. Szkolenie jest podstawą do wprowadzenia usługi do salonu. Po szkoleniu oferujemy, wsparcie w formie konsultacji, doradztwa oraz wszelkich materiałów, pisanych i video

Wsparcie marketingowe

Pakiet zawiera takie elementy jak:

• plakat
• ulotki detaliczne
• broszura
• naklejka
• skrypt szkoleniowy i filmy video